Jeugdcultuur in Baarlo 'Kiëten en Bromfietsen'.
Het is van alle tijden, dat jongeren zich afzetten tegen de generatie van hun ouders. Dat afzetten uit zich door gedrag, kleding, muziekkeuze en smaak. Soms ook door andere politieke keuzes (Ban de bom; links versus rechts). Laat naar bed en laat opstaan, niet op de afgesproken of door de ouders bepaalde tijd thuiskomen, ook allemaal redenen tot ouder-kind discussies.
De auteurs zijn Marloes Görtz, Marieke Görtz, Henk Nijssen en Ton van Daelen. Het eerste exemplaar wordt in ontvangst genomen door Sander Janssen, wethouder van o.a. kunst en cultuur van Peel en Maas.
Het oek is in de voorverkoop te bestellen door € 18.00 over te maken op de bankrekening van Historische werkgroep de Borcht op NL86RABO0103919457 onder vermelding van sprok 56 en uw naam en adres.
De voorverkoop loopt tot 15 september, daarna is de prijs van het boek € 24.95 (exclusief verzendkosten).
